Servis

Ponúkame Vám kompletný servis VZV

Servis

Našim cieľom od roku 2002 je prinášať zákazníkom kvalitný servis poradenstvo na ktorý sa môže zákazník spoľahnúť 24 hodín denne.

Kvalitný a rýchly

Servis je pre nás prvoradý. Servis a diagnostiku zabezpečujú naši vysokokvalifikovaní technici. Každý technik má k dispozícii plne vybavené servisné vozidlo na okamžitý servisný zásah u zákazníka. Technici absolvujú každoročne školenia na zabezpečenie kvalitného zásahu. Väčšinu porúch diagnostikujeme a odstránime už pri prvom zásahu u zákazníka

Údržba a opravy

Pravidelná údržba zabráni neplánovaným prestojom na prevádzke a nákladným opravám, údržba sa  vykonáva  každých 250 až 500 motohodín odpracovaných na vysokozdvižnom vozíku.

Prevádzame opravy na:

Vykonávame opravu a údržbu na stroje:

Yale, Hyster, Toyota, Cat, Mitsubishi, Nissan, Komatsu, Linde, Jungheinrich, Stihll, Combilift, Belet, BT, Desta, Hyundai, OM pimespo, Detvan, Balcancar, bagre a nakladače JCB, Merlo, Manitou, Cat a iné.

Generálne opravy

Prevádzame v našej dielni ,generálka vysokozdvižného vozíka pozostáva s celkového rozobratia a  kontroly všetkých častí a dielov stroja ,nového lakovania a bezpečnostných štítkov podľa predpisu a platných noriem.
Čiastočné generálne pozostávajú s opravy motora, prevodovky, náprav, brzdového systému , hydrauliky, veže a elektroinštalácie.
Všetky opravy a servisné zásahy podliehajú záruke

Náhradné diely

Akýkoľvek náhradný diel na vozík  potrebujete , spoľahnite sa na STROJSERVIS
Naša firma disponuje značným množstvom náhradných dielov . Dokážeme zabezpečiť všetky diely na opravu a servis vysokozdvižných vozíkov.

Vykonávame technickú a bezpečnostnú kontrolu na motorových a plynových vysokozdvižných vozíkoch podla platnej legislatívy.